Działka budowlana, ul. Jankowicka
Jankowicka, Lusówko, wielkopolskie
- 408 500 zł
- 818 m²
- 499,39 zł/m²
Dariusz Górski
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Jankowicka
Jankowicka, Lusówko, wielkopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Działka budowlana, ul. Jankowicka
Zaktualizowane: 21 maja 2026
408 500 zł 818 m² 499,39 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 408 500 zł (499,39 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 818 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta, zabudowana
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: MASTERHOUSE Dariusz Górski, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: MRH-GS-650
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jankowicka, Lusówko, Tarnowo Podgórne, poznański, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, jezioro
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Atrakcyjna działka 818 m² -media przy działce w świetnej lokalizacji: Lusówko, gm. Tarnowo Podgórne.
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 818 m² , położona w Lusówku - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Tarnowo Podgórne. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury i jednocześnie wygodnego dojazdu do Poznania. (...)